Co je HIDESIGN?

HIDESIGN - pravá kůže vytvářená zapomenutou cestou.
Existuje něco, co říci o dávno zapomenutých praktikách minulosti, tradicích používaní pouze přírodních procesů a originálních ingrediencí. Obřad pečlivého řemeslného zpracování ... to vydrží zkoušku časem.

To bylo jedno takové ztracené umění, které vytvořilo značku Hidesign. Umění, opuštěné starými italskými mistry, kteří ji vynalezly. Umění pravé kůže, vytvořené zapomenutou cestou.

Důkladně... a pomalu...

Pátrání po nejlepší kůže ... Hidesign značně bádal staletou tradici třísločinění v jámách a dřevěných sudech. Vzdali jsme dnešní nízkonákladové koželužny a tradice byla oživena, kde je tento proces dlouho rostlinný činění hýčkané oba jako ekologická nutnost a jako výtvarného umění, která vytváří velké kůže. Náš závazek k životnímu prostředí a dědictví činění kůže se odráží v kvalitě našich tašek a bohaté patině kůže. Kůže Hidesign je živena a vyživována pomoci přírodních olejů, tuků a vosků. Snahou je zachovat její přirozené vlastnosti nejvíce přirozeným způsobem, spíše než s použitím tvrdých barviv, pojiva, laků nebo pigmentů.

Hidesign používá prastaré metody k vytváření nejnovější trendů. Naši odbornici experimentují s  tóny zápalném voskem a antickými povrchovými úpravami. Vytvářejí složité prokládané vzory na popruzích a tělesech. Pracují na tkaninách, aby byly robustní na dlouhou cestu. Vše proto, že jsme znovu nasloucháme ztracené umění. A to všechno proto, že věříme, Bůh je v detailech.

Produkt Hidesign nikdy není vyrobeny, ale "konstruovány". Více než 1000 párů šikovných rukou dělají první práci na kůže - rozdělení, řezání a skládání každé hrany. Pak 6 mistrů dají dohromady každý výrobek s lepidlem před tím, než je šitý. Zatímco masové výrobci nacházejí způsoby snadno přeskočit několik kritických kroků, trváme na dvojitém prošívání s použitím silných niti, ohýbáním a vázáním každého okraje ... Kroky, které si většina výrobců nemůže dovolit, ale které dělají zásadní rozdíl. To se dělá pro výrobek, který vydrží zkoušku časem.

Čisté liti mosazi
Každá spona a kování Hidesign je vyrobena z čisté mosazi (nespokojíme se s galvanicky zpracovaným z lehkých slitin zinku, které nejen ztrácejí oplechování, ale jsou také křehké). Potřebujeme 40 kvalifikovaných pracovníků pro lití tekuté žhavé mosazi do jemného říčního písku a pak ji provést přes 8 pomalých etapu procesu ručního leštění. Je to ten samý proces, který vytvořil velké mosazné sochy před 1500 lety.

Každý výrobek Hidesign je kusem řemeslného zpracování, který je lepší, čím víc jej používáte. Není divu, že výrobek zabírá luxusní prostory v nejlepších obchodech po celé Evropě, USA, Austrálii a Asii.